Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1078038
Zapalone ponad rok temu
rodzice
Światełko »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Pamięć »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Modlitwa »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Dla Ciebie »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Aneniu »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Smutno »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Anetko dla nas będziesz żyła wiecznie bo MIŁOŚĆ to życie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!:"(
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zawsze jesteście w naszych sercach i naszej pamięci:-) :-) :-) Światełko dla Ciebie Anetko :-) :-)
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz mama śp. Roberta
światełko pamięci i bukiecik konwalii dla Ciebie, Anetko...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Spod półprzymkniętych powiek, łza duża, gorąca wypływa, tak bólem cicho płacze człowiek, gdy to co czuje w sercu skrywa.
Zgłoś SPAM
HALINA
Dopóki no­sisz ko­goś w sercu...nie stra­cisz go nigdy....❀❤❀ ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿڿڰۣ❀❤❀ ŚWIATEŁKO...MOJA PAMIĘĆ...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Odszedłeś tak szybko, lecz Twa miłość na ziemi została i wszystkie kochające, smutne serca w nadziei i wierze zjednała."
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Córeczko Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Kocham Cię Córeczko »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆«Tak bardzo nam smutno »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« jutro wiesz nasza rocznica »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« jak trudno »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Bez Ciebie Kochanie »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Anetko, kwiaciarki sprzedają już bukieciki białych konwalii ... dla Was kochani
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Gdy serce bić przestaje,szum wiatru,śpiew ptaków pozostaje-Śpij spokojnie.światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska
[*] Was już nie ma ,ale tylko ciałem,,, pamięć o Was jest wciąż żywa [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa. Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Nigdy i nigdzie nie odchodzę od Ciebie. Nigdy i nigdzie nie zasypiam, nie biegnę, nie pragnę i nie czekam, nie tęsknię, nie westchnę...bez Ciebie, bez Twojego imienia, co oddycha we mnie...”
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2552   2553   2554   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011