Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi.....tęsknota, ból, cierpienie.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Moje światełko dla Ciebie ANETKO
Zgłoś SPAM
mama śp. Wojciecha Ligenza
ŚLADY NA PIASKU ZNIKAJĄ-ŚLADY NA SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE,ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM.[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienie to rodzaj spotkania z Tobą Anetko Kochana, moje nieustające
swiatełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Kolejna wiosna,za oknem słychać radosne ptaków trele lecz nas nic nie
cieszy...Zaopiekujcie się nami,sprawcie proszę,żeby słoneczko wysuszyło
choć jedną łzę naszą....
Zgłoś SPAM
HALINA
... Gdy serce pęknie spotkamy się po drugiej stronie, tam gdzie wiara i
miłość połączy nasze dłonie.... ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥
•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to
nieśmiertelność”
Emily Dickinson
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy
się...".
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska
Z daleka światełko zapalam,,,, choć daleko myślami z Wami,,,,
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Pozostaniecie w naszych sercach na zawsze:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ANETKO:-)
:-) :-)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa,światełko i pamięć dla Ciebie Anetko...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
;ŚLADY NA PIASKU ZNIKAJĄ-ŚLADY NA SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE;ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM..ANETKA...
Zgłoś SPAM
rodzice
`❤*•ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓREŃKO `❤*• NIECH
DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA `❤*•ŚPIJ SPOKOJNIE NASZ ANIOŁKU
`❤*•
Zgłoś SPAM
mama
`❤*•ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓREŃKO`❤*•.KOCHAM CIĘ
SKARBIE.`❤*•ŚPIJ SPOKOJNIE MÓJ ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Anetko Dobranoc. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś mi odpowiesz na pytanie
"Dlaczego?"
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wypełniajcie swych serc bólem i smutkiem, tylko pamiętajcie o Nas
każdego dnia....odeszliśmy, żeby odpocząć na chwilę....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.