JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE CIERPIENIE...MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Smutne niedzielne światełko. Zapalamy światełka za wszystkie dni naszej
nieobecności , był to dla nas bardzo ciężki okres . Pozdrawiamy Asia, Waldek
i Julia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Mija kolejna niedziela, kolejny tydzień. Życie toczy się dalej, ale puste i
bez sensu. Trudno nam zrozumieć to wszystko. Światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zgasłaś Aniołku cicho jak ścięty kwiat , w duszy bliskich rozszalała się
burza i pozostał łzami zalany świat....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Grazyna W..k Nie musiało tak być,
serce tak krwawi boleśnie.(*)(*)(*)(*)
Lśnisz w pamięci, jak gwiazda na niebie,
pustka, żal, uczucie nicości,
to jest to, co w sercu dziś gości...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Mój świat jest pusty i pusty jest mój dom , żal mi każdej chwili,gdy
kradnie ją bezlitosna tęsknota,a usta nieme o jedno proszą-
wróć,czekamy~!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie [*][*]
ODESZLI A MY NADAL ICH KOCHAMY I TĘSKNIMY....MÓWIMY DO NICH,NIE RAZ NAM SIĘ
ZDAJE...PRZECIEŻ SĄ Z NAMI.BOŻE ZABIERASZ TYCH KTÓRYCH KOCHAMY -A NAM
ZOSTAWIASZ KRWAWIĄCE RANY. ŚWIATEŁKO I MODLITWA
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Bez nadziei, bez szans. Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota Każda myśl i
słowa otwiera niebios wrota… Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok
łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*] Smutna niedziela, smutne nasze zycie bez Was Nasze Dzieci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Jedynie wierząc w nieśmiertelność, człowiek może uchwycić znaczenie
swojego istnienia tu na ziemi. ”...Aniołeczki światełek tysiące za wczoraj
i na Dziś...!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.