Istota wspomnień polega na tym,że nic nie przemija.
Kochani,każde wspomnienie o Was będzie z nami zawsze.
****
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Boże Nrodzenie, niech zakwita radośc Nieba i zoiemi
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨♨️Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i
zasypiamy,tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą,
bez ukojenia,bez pocieszenia czekamy na spotkanie z
Tobą.❤️♨♨️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć jest jak nasionko leśne, z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w
sercu wyrośnie, to tylko razem z nim wyrwać ją można....Ukochani
Zgłoś SPAM
RODZICE
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Choć Was Kochani już nie ma na tym świecie, to losy nasze spina klamra czasu.
Bo pamięć o Bliskich i miłość do Nich jest ponadczasowa.
Twojej Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Milenki
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Gdy ciało i serce krwawią,dusza szuka ukojenia. Promienny uśmiech
księżyca rozświetlił Wam drogę do spokoju. Już jesteście szczęśliwi.A
nam pozostało wspomnienie i żal nieukojony.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płomyków tysiąc cicho płonie jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak
pozdrowienie przyjaznych dłoni...dla Was Kochani...w sercach, w pamięci
każdego dnia Jesteście
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Życie może trwać tylko chwilę, ale pamięć może sprawić, że ta
chwila będzie trwać wiecznie" KU PAMIĘCI...[,]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU - światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je
Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o
śmierć".Golden Life. Światełko pamięci w III Niedzielę Adwentu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.