Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077693
Zapalone ponad rok temu
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje...na zawsze w naszych sercach Kochani...dziękuję, z serca pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
RODZICE
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
K + M + B ----2024r... W Święto Trzech Króli światełko z modlitwą Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko Pamięci na Święto Trzech Króli zapalam dla Ciebie ❤️************** 06. 01. 2024 ************❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewsiego
idziemy za gwiazda betlejemska, ona nas zaprowadzi do wspolnego celu
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWAITEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ((*))❤((*))❤((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
KU PAMIĘCI...[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W święto Trzech Króli wysyłam do Ciebie światełko pamięci wraz z modlitwą.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐⭐⭐ Światełka na Dzień Trzech Króli.⭐⭐⭐ Niech jasna Gwiazda prowadzi wszystkich przez życie podobnie jak prowadziła Trzech Króli – prosto do celu,a Ciebie Anetko do Nieba.⭐⭐⭐
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia A pozostała tylko fotografia To to jest mało naprawdę bardzo mało Światełko pamięci na Święto Trzech Króli Anetko ❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Szczęście, radość, uwielbienie- jedna chwila to rozprasza- tylko to co w sercach płonie wiecznym jest- to pamięć i miłość nasza...dla Was Aniołeczki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐❄⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko naszej miłości; ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   233   234   235   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011