ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. __
Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
...nic, a zwłaszcza to, co drogie i ważne, nie jest nam dane na
zawsze.../B.Rybałtowska/
❤️ Ślę Ci moją Pamięć w tym jasnym płomyku ☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Na początku kolejnego tygodnia smutku zapalam Ci światełko pamięci i
wysyłam modlitwę o radość wieczną .Niech św.Rodzina czuwa nad Twoim snem.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐Niech każdy kto może nachyli swą głowę. Wsłucha się w słowa
co z serca usłyszy. Odprowadźmy do Boga kochane osoby. I uczcijmy odejście
minutą ciszy.Zostawiam modlitwę.⭐❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było - wszystko pamiętamy , głęboko w nas jest zachowane i
chociaż serca Wasze daleko to tak mocno zawsze kochane....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wspominam i czerpie siły do trwania a tobie kochana pragne wiecznego
spoczywania
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało. ___
Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐☆ ❄️ ☀️ Światełko Pamięci ❤️ ⭐
⭐☆ ❄️ Na niedzielę 14.01.2024r ☆⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota to pajęczyna na której wiszą nasze wspomnienia....tęsknimy tak
bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniewskiego
Zasługujecie na pamięć i szacunek i tak kształtuje się historia ludzkości
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.
___
Pamięć i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jesteś w sercu, jesteś w listach,w słońcu,kwiatach,drzewach, Tylko tak
czasami myślę, czemu Ciebie tutaj nie ma." J.Miłosz-Piekarska
Sobotnie wieczorne światełko zapalam dla Ciebie Anetko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.