❤️ Pamięć jest największym darem człowieka.
To dzięki tej pamięci Jesteś i Pozostaniesz wśród nas ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️⭐❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co zostali,
niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają,Anetko.❄️⭐❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy płomień znicza ma kształt łzy, bólu, tęsknoty...wiatr pocieszyciel
twarze muska...być teraz kroplą deszczu...być bliżej Was Kochani...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
pamiętamy, kochamy , zapalamy swiatełko, cierpimy w samotnosci, pocieszenia w
Niebie dla Anetki
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Chociaż drzwi otworzyłaś do wieczności, to Twój ślad, pozostał na
Ziemi...KU TWOJEJ PAMIĘCI...[,]
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Jedyne serce matki
Uczuciem zawsze tchnie
Jedyne serce matki
O wszystkim dobrze wie
Dać tyle ciepła umie
I każdy ból zrozumie
A gdy serce dziecka
Przestaje bić
Tak trudno mamie
DALEJ ŻYĆ Anetko ❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Sączy się przez palce, zaciśnięta w pięściach...tęsknota...za wspólnym
jutrem, za życiem, w którym zasypiamy i budzimy się wiedząc, że Jesteście
Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ڿڰۣڿ ...☀️ ❤️ Światełko ku Twojej Pamięci
❤️ڿڰۣڿ ...☀️ ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.