;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości;
___ Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chrystus przydrożny...płacze nad nami i jasność od łez wokół świeci,
chociaż z drzewa wyrzeżbiony, to się nad nami znów pochyla i szepce cicho w
tajemnicy - spotkacie Bliskich, jeszcze chwila....
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
RODZICE
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
babcia KAMILKA Wiśniewskiego
Stad odeszły wspolne dni , miejsca zachodza mgłą, juz tu nie ma naszych
chwil, jest w sercach miłośc i wpomnienia jednak sie zachowały na zawsze,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa"
♨❤️♨ __ Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Na początek kolejnego smutnego tygodnia wysyłam do Ciebie światełko pamięci
wraz z modlitwą o pokój dla Twej duszy i odpoczynek w radości nieba.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w tym jasnym
świecie.
Bo jest coś, co mrokom się opiera - jest pamięć, a ona nie umiera.
☀️ Światełko Pamięci ❤️ Anetce
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mogąc inaczej tęsknotą Was sięgamy...bo pragnienie w nas jak wielka
potęga zapomnieć nie daje...bowiem nasze myśli wciąż przy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.