JESTES SWIATEŁKIEM W NASZEJ NIEDOLI, SPOCZYWAJ W POKOJU
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.
Żadne słowa nie ukoją bólu po stracie Was kochani.
____
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, A kiedy po mnie zostaną skórzane buty na strychu, to wspomnij mnie czasem
rano... i nie płacz proszę, minęło lecz nie skończył się świat, choć
twardo mi się przysnęło...pamięć jest wieczna..."
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę,♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko ....śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Nie marzenia nie plany ale wspomnienia i miłośc
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, łzą która liczy czas miniony,
szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem, żalem i błaganiem ......
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Najlepszym pamiętnikiem jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci...❤...
Pamiętamy Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Ten, kto w pamięci ludzkiej żyje, ten nie umarł, jest tylko daleko... ❤️
Sobotnio - Niedzielne Światełko Pamięci zapalam dla Ciebie ❤️☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.