Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077291
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Na wieczna pamiatke jest cisz , ktora boli, sa słowa , ktorych nie słychac, jest serce co kocha i pamieta, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
✿ ♨❤️☘️⭐☘️❤️♨ ✿ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza zapomnienia.Anetko..✿ ♨❤️☘️⭐☘️❤️♨ ✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia tych cudownych chwil, wszystko o Was przypomina...i choć Odeszliście to z nami Pozostaliście Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ..............  ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨    Jak trudno żyć wspomnieniami, Gdy Ktoś mógł być jeszcze z nami. .........................  ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Anetko _(_❤️_)_ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"To tak trudno wytłumaczyć,że sie kogoś nie zobaczy,że już koniec, że nie wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostały nam wspomnienia..."piosenka "Cierpienie" dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem ścieżek powszedniość bo ona trwa...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
 (,) ..Światełko Pamięci (,) ..Niech Ci wiecznie płonie, Niech do nieba sięga jego płomień
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało. ____ Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...by Ich Światło mogło wiecznie trwać!" ☀️ Smutne Światełko Pamięci ☀️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   199   200   201   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011