Każda chwila, kiedy Byliście z nami, cenniejsza jest od wszystkich skarbów
świata. Byliście, Jesteście i Będziecie w naszych sercach, na
zawsze....Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ ❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ Oni nadal są w naszych sercach Nadal
są w naszych snach Nadal ich obecność czujemy Tylko dotknąć ich nie możemy
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ ❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas usypia łzy, lecz ból w naszych sercach,nigdy nie zaśnie. __ Światełko
Pamięci niech zawsze Ci płonie Anetko .__Z serca dziękujemy za pamięć o
Michałku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Nasze plany i nadzieje coś niweczy raz po raz,
Tylko Boże miłosierdzie nie zawodzi nigdy nas." W niedzielę
Miłosierdzia Bożego niech ogarnie Cię MIłość
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ☘
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech nasza miłość chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was
wszystko czego potrzebujecie...Bądźcie szczęśliwi Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.