;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; .❤️. Światełko
Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie: każdy dzień, okruchy zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
W gronie anielskich duszyczek
wiedziesz wieczne, szczęśliwe życie...
Choć w bólu dziś drogi nasze się rozeszły,
Wiemy, że to tylko na moment doczesny.
† ◥◣❤️◢◤ † ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Miłość jest wcześniej niż życie. Trwa dłużej niż śmierć."
A pamięć..., pamięć, jeśli się kochało i kocha nadal, jest wieczna.
Pamiętam i światełko do Nieba Ci ślę ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Św.Stanisławie módl się za Anetkę
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem Zostawiam modlitwę.❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...uśmiechnięci i szczęśliwi wśród
Aniołów Jesteście, my tu czuwamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez
Was....Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
fotografie i wspomnienia to w naszym smutku pocieszen iua ale watpliwe,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️ *Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się
we mnie budzi.Spoglądam w niebo i zadaję pytanie.Dlaczego Boże,zabierasz
dobrych ludzi ?*Śpij w spokoju Anetko.♨️♨♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.