Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077027
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; .❤️. Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie: każdy dzień, okruchy zdarzeń i Wasz śmiech - zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
W gronie anielskich duszyczek wiedziesz wieczne, szczęśliwe życie... Choć w bólu dziś drogi nasze się rozeszły, Wiemy, że to tylko na moment doczesny. † ◥◣❤️◢◤ † ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Miłość jest wcześniej niż życie. Trwa dłużej niż śmierć." A pamięć..., pamięć, jeśli się kochało i kocha nadal, jest wieczna. Pamiętam i światełko do Nieba Ci ślę ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Św.Stanisławie módl się za Anetkę
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze Wspomnieniem Zostawiam modlitwę.❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...uśmiechnięci i szczęśliwi wśród Aniołów Jesteście, my tu czuwamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez Was....Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
fotografie i wspomnienia to w naszym smutku pocieszen iua ale watpliwe, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️ *Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi.Spoglądam w niebo i zadaję pytanie.Dlaczego Boże,zabierasz dobrych ludzi ?*Śpij w spokoju Anetko.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   175   176   177   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011