Pamięć, to jedyna wieczność, jaką my żyjący możemy dać naszym Drogim
Zmarłym
Zapalam Ci to Światełko, jako znak mojej pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
dobroci i miłości w Niebie zycze Anetko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane.
Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą
i wspomnieniem dla Anetki.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybyście tu Byli...tak fizycznie, namacalnie...żylibyśmy tak
normalnie...gdybyśmy mogli Was przytulić...pozostał jedynie obraz naszych
marzeń niespełnionych.... tęsknimy okrutnie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(¯` ╬ ´¯)
KAŻDY DZIEŃ BEZ CIEBIE,
TO DZIEŃ SMUTKU, ŻALU I TĘSKNOTY ❤️*❤️
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY ”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Wieczne Odpoczywanie racz Mu dać Panie...♥ ╬╬ ♥ ❤️ TERAZ
NIEBO JEST TWOIM DOMEM, A NAM POZOSTAŁY TYKO WSPOMNIENIA ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota, siostra samotności...zajrzała w oczy, zawładnęła sercem...tak
bardzo nam Was brakuje Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.