❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę, Anetko..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście po drugiej stronie...możemy palić znicze i ofiarować Wam
modlitwę, tylko tyle możemy dla Was Ukochani...pamiętajmy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️ Jest coś co mrokom się opiera,jest pamięć-ona nigdy nie
umiera❤️*
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„ Nigdy nie stracimy tego, co nas kiedyś cieszyło. Wszystko, co darzyliśmy
głęboką miłością, pozostaje częścią nas.” /Helen Keller/
❤️ Płomyczek Pamięci ❤️ niech zawsze jasno Ci płonie ☀️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Gdy
smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych
serc,mamo.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy nie Odeszliście daleko, Jesteście z nami, dlatego palimy Wam światełka,
ich płomyk serce ogrzewa, bo kiedyś będziemy znów razem, w to wierzyć nam
bardzo trzeba...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️*❤️ Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina ❤️*❤️ W nim
są zapisane chwile, które los zatrzymał ❤️*❤️ (((*)))'''
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko ''' (((*)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W PAMIĘCI I MODLITWIE...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ☘
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak dobrze być przy Was chociaż tylko myślami, jak dobrze czuć miłość,
która istnieje między nami, jak dobrze mieć kogoś, kto jest z nami w
potrzebie, jak dobrze mieć kogoś takiego w Niebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.