Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

 
Licznik odwiedzin strony
748810
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Odeszli w ciszy mrok już ich nie ma a po nich została tylko cisza i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma to cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos... •۞•°*”˜ ˜”*°•۞• ``ŚWIATEŁKO`` ````PAMIĘCI``` •۞•°*”˜ ˜”*°•۞•
Zgłoś SPAM
Ciocia Wiktorka
Odeszlas Tak Szybko,Nie Mowiac Nikomu,My Jeszcze Bladzimy,Ty Jestes Juz w Domu******
Zgłoś SPAM
Rodzina Adasia Błażkiewicza
"Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy."
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Łza na policzku matki.. Otrzeć ją trudno niezmiernie.. Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa.. Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa.. Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa...
Zgłoś SPAM
Sylwia Samanthusia Pawel
(Rodzina)
Aniu, pamietamy i modlimy sie za dusze Twoja i zbawienie Twoje. W sercach naszych na zawsze zostaniesz dzielna i wspaniala dziwczyna. Daj sile Twoim najblizszym aby mogli modlic sie za Twoje wieczne zbawienie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Lampka
Wszystkim Wam ,którzy trwacie w smutku przekazuję serdeczny uścisk . Pamięć nie minie,żal i ból trwać będzie długo .Serce Rodziców nie może zapomnieć . I wiem ,że nigdy nie będzie dobrze ,jak wtedy ,kiedy była z Wami.Anetka nie chciałaby , abyście byli cały ten czas smutni.Nie pozwalajcie smutkowi wygrać.Ta Nasza Dziewczyna zawsze jest i będzie w naszych sercach i wiem ,że wspiera każdy ,także mój dzień.
Zgłoś SPAM
Sylwia Samanthusia Pawel
(Rodzina)
Pograzeni w smutku na zawsze w naszej pamieci. Jolu I Jacku nich Wam Bog da sily na dalsza droge I modlitwe. Wspieramy Was I modlimy sie o zbawienie wieczne dla Waszego dziecka. Aniu daj wiare swoim najblizszym aby mogli byc z Toba myslami sercem I modlitwa.
Zgłoś SPAM
Sylwia Samanthusia Pawel
(Rodzina)
Bedziesz na zawsze w naszych sercach. Odeszlas od nas tak wczesnie ... A tyllu rzeczy dokonalas! Modlimy sie Wszyscy za Twoje zbawienie wieczne Aniolku! Nich milosierny Bog ma Ciebie w swojej opiece.
Zgłoś SPAM
Kasia
".....Śmierć jest niczym. To tak, jakbym się wymknęła do sąsiedniego pokoju. Jestem wciąż sobą i Ty jesteś sobą. Czymkolwiek dla siebie byliśmy, tym jesteśmy nadal. Nazywaj mnie moim dawnym imieniem, mów do mnie tak, jak zawsze. Nie zmieniaj tonu, nie przybieraj na siłę poważnej i smutnej miny. Śmiej się; tak jak zawsze śmiałyśmy się z żartów, które bawiły nas oboje.Uśmiechaj się, myśl o mnie. Niech moje imię zawsze będzie wymawiane zwyczajnie, bez śladu cienia. Życie znaczy to samo, co zawsze znaczyło. I jest takie samo, jak było dotąd, istnieje nieprzerwana ciągłość. Dlaczego miałabym zniknąć z twojego serca, skoro zniknęłam tylko z oczu? Czekam na ciebie, aż przyjdzie twój czas. Jestem gdzieś blisko, pamiętaj. W sąsiednim pokoju, lub tuż za rogiem. Wszystko jest w porządku."
Zgłoś SPAM
mama Michaliny Emilii
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   13   14   15   16   17    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011