KuPamięci.pl

Andrzej Wiesław Kowalski


* 15.05.1950

 

+ 11.09.2022

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (2)
Licznik odwiedzin strony
4133
Dodane ponad rok temu
Damian i Ola
Co prawda nie mieliśmy okazji poznać Pana Andrzeja osobiście, ale jesteśmy Mu wdzięczni, że wraz z Panią Joanną stworzyli dom pełen ciepła oraz miłości i wychowali naszego przyjaciela na człowieka otwartego całym sercem na świat. Przyjmijcie od nas wyrazy głębokiego smutku z powodu Waszej straty.
Zgłoś SPAM
Gronscy
(Kuzynka Janki)
Glebokie wyrazy wspolczucia. Dobrzy ludzie zbyt szybko odchodza. Bedziemy modlic sie za Andrzeja na mszy niedzielnej o godzinie 12:30 i 22go wrzesnia o godzinie 19:00, czasu kanadyjskiego. Bardzo wam wspolczujemy.
Zgłoś SPAM
Barbara Żółtowska
"Spieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą..." Właśnie odszedł od nas zdecydowanie za wcześnie wspaniały mój kolega z ławy szkolnej w Jagiellonce. I chociaż od naszej matury upłynęły 54 lata, nasze kontakty wciąż były żywe - spotkania klasowe, telefony z życzeniami świątecznymi, urodzinowymi itp. Andrzej zawsze służył wsparciem, pomocą, był uczynny, serdeczny, pełen empatii. Trudno się pogodzić z Jego odejściem. Żegnaj Andrzeju. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Spoczywaj w pokoju. Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś SPAM
Aleksandra i Grzegorz Konopka
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja. Składamy wyrazy współczucia i żalu całej Rodzinie oraz Bliskim.
Zgłoś SPAM
Dorota
Ból i samotność po stracie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich... Wyrazy głębokiego współczucia oraz wsparcia i otuchy w tych Najtrudniejszych chwilach...
Zgłoś SPAM
Krzysztof Janiak
(Kolega)
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Andrzeja. Nie mogę uwierzyć, że nie ma już Go wśród nas.
Wyrazy żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składa Krzysztof Janiak.
Zgłoś SPAM
Roman Marcinkowski
(kolega)
Św.P. Andrzej Kowalski żył przede wszystkim dla innych, służył pomocą, wiedzą i radą. Rodzinie Zmarłego składam szczere wyrazy współczucia. Odszedł od nas bardzo dobry człowiek!
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wojciech Kowalski
13.09.2022