KuPamięci.pl

Aleksandra Szwermer


* 10.04.1960

 

+ 08.11.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny Aleksandrów Kujawski

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (27)
Licznik odwiedzin strony
22701

ALEKSANDRA DLA PRZYJACIÓŁ ZNANA BYŁA JAKO OLA, ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA, MIAŁA W SOBIE DUŻO OPTYMIZMU, KTÓRYM SKUTECZNIE ZARAŻAŁA WSZYSTKICH. NIE BYŁO DLA NIEJ RZECZY NIEMOŻLIWYCH, POTRAFIŁA ZOORGANIZOWAĆ WSZYSTKO, POMÓC BLIŹNIEMU W POTRZEBIE. CZĘSTO SŁUŻYŁA DOBRĄ RADĄ I CIEPŁYM SŁOWEM. SWOJĄ POSTAWĄ JEDNAŁA SOBIE LUDZI, DLATEGO MIAŁA WIELU PRZYJACIÓŁ I ZNAJOMYCH. ALEKSANDRA BYŁA OSOBA NIETUZINKOWĄ, PATRZĄCĄ OPTYMISTYCZNIE W PRZYSZŁOŚĆ. NAWET, KIEDY BYŁO ŹLE WIERZYŁA, ŻE BĘDZIE LEPIEJ. KOCHAŁA NADEWSZYSTKO RODZINĘ. WYCHOWAŁA DWÓCH SYNÓW A Z MĘŻEM PRZEŻYLA JAK TO SAMA MÓWIŁA 30 NAJPIEKNIEJSZYCH LAT, Z KTÓRYCH NIE ŻAŁOWAŁA ANI JEDNEGO DNIA.  KOCHAŁA ŻYCIE I BARDZO CHCIAŁA ŻYĆ. WALCZYŁA DZIELNIE Z CHOROBĄ DO SAMEGO KOŃCA. MOŻNA MÓWIĆ WIELE, ALE SŁOWA NIE ODDADZĄ TEGO JAK WSPANIAŁĄ I KOCHANĄ KOBIETĄ BYŁA. DZIĘKUJEMY JEJ ZA TRÓD WYCHOWANIA SYNÓW, WSPÓLNE LATA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO I PRZYJAŹŃ, KTÓRĄ NAS OBDARZAŁA.  TWOJE ODEJŚCIE BARDZO NAS WSZYSTKICH PORUSZYŁO I CIĘŻKO BĘDZIE WYPEŁNIĆ TĘ WIELKĄ PUSTKĘ PO TOBIE. ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZYCH SERCACH.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Syn
2011-03-20
Czemu życie, nie jest jak bajka.?.? Tylko jak rozpędzony samochód, który nie chce zwolnić, tylko przyśpiesza.:() Czemu życie tak, szybko ucieka .. ??:(
Bartek
syn
2010-12-08
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie, Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie. http://www.youtube.com/wa tch?v=EWMndegVGk0
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Pewnego dnia przemknę most między dwoma światami i zmyję wszystkie smutki w błękicie się zanurzę i w szczęściu rozpłynę końca mej drogi a początek wszystkiego! (...)
.
WCZASOWANIE NAD JEZIORAMI
SZKODA ZE TO JUZ SIE NIE ZDARZY, TE NASZE WYPADY DO POŁAJEWA, PARTECZYN nA JEZ. GŁUSZYNEK czy nawet wyjazdy na ryby nad Wisłę gdzie Opalałyśmy sie a mezowie wedkowali, a potem grilowanie i drink ,,, albo wspólne spacery tzw włóczenie sie po terenie po lesie lesnymi drózkami, fajnie było , szkoda ze tylko "było".Niestety - zal i pamiec pozostaje.
ANIA MAKSIM
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
-
Kasia z Kają i Kajtkiem
Kasia z Kają i Kajtkiem
zapalił(a) dnia 2018-11-08
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-