Zapalone ponad rok temu
"W kolejną niedzielę Wielkiego Postu wysyłam do Ciebie cichą modlitwę o radość wieczną i światełko pamięci"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"Pamiętajmy o Tych co odeszli, ale kochajmy Tych co nam pozostali..."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś łzy.ktore były naszego życia ozdobą.Pamiętam.❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"Na „dzień dobry” w ten niedzielny poranek jaśniutkie światełko pełne smutku dla Ciebie Marto...♨️♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci ❤️"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"Dla Martusi, światełko na smutną niedzielę."
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"Tam daleko pośród gwiazd jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas otacza, kiedyś odnajdziemy się tam...i będziemy spacerować razem pośród gwiazd Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"(*.¸♥¸.*´)¸.*´´*.¸ ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ (*.¸♥¸.*´)"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"Tych, których się kocha, nie traci się nigdy. Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie Marto, niech zawsze będzie żywa. .♨️♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"Dla Martusi, smutne światełko."
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM