Zapalone ponad rok temu
"♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze swiatełka i codzienną modlitwę....Pamiętam.♨❤️♨"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-04
Zgłoś SPAM
"Dla Was bo Byliście kochani...dla Was bo Jesteście kochani...dla Was bo umieliście kochać...od nas stąd - dla Was TAM - bo ciągle Was w sercach mamy..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"▃ •ڰۣڿ❤️ڰۣڿ.• ڰۣڿ❤️ڰۣڿ¸• ▃ ICH DUSZE JAK PTAKI DO NIEBA ULECIAŁY A NAM TYLKO SMUTEK I BÓL POZOSTAŁY •ڰۣڿ❤️ڰۣڿ.• ڰۣڿ❤️ڰۣڿ¸•"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"Wieczorne światełko Martuniu..."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"Martusiu..."
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"Piątek-Stacja II "Jezus bierze krzyż na swe ramiona" jak ciężki był Twój krzyż i jak ciężki jest teraz nasz i upadamy pod nim ,błagając Jezusa ,abyśmy zasłużyli z Tobą na udział w zmartwychwstaniu ."
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"♨️❤♨️"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"mIŁOŚC I SMIERĆ to dwie miłości decyduja tak wiele w naszym zyciu i odchpdzenie z tego swiata, spoczywaj w pokoju"
zapalił(a) BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"Nadzieja i wątpliwość -na przemian serce miota i pozostało nam tylko...wspomnienie i tęsknota..Wirtualne światełko Tobie Marto zostawiam... .╠♨️╣"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni. Zostawiam modlitwę i światełka. Pamiętm.❤️♥❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-03
Zgłoś SPAM
"Zniknęliście z naszego życia jak obłoki zdmuchnięte z nieba przez wiatr, Byliście, a teraz Was nie ma, a my tęsknimy i zatapiamy się we wspomnieniach..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-02
Zgłoś SPAM
"__ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« _»̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆«
__ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM __
_____ODPOCZYWAJ W POKOJU _____
»̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆«__»̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆«"
zapalił(a) Mam Roberta i Wiesia dnia 2023-03-02
Zgłoś SPAM
"Martusiu, światełko na dobranoc."
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-03-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-03-02
Zgłoś SPAM
""Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich pielęgnowanie". (Ewa Glińska)....Światełko i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-02
Zgłoś SPAM