Zapalone ponad rok temu
"Kochamy Tych co odeszli, bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy, Oni zawsze są z nami...w naszych sercach na zawsze"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Krzysia Bernat dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY. *•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°* Światełko i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"❤️ Tylko pamięć jest tym, co mogę Ci ofiarować ❤️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) HALINA GÓRSKA dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"♨️ Światełko dla Ciebie Marto, na twoją Chmurkę posyłam... ♨️ "
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu kochana. ♥️♥️♥️♥️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"♣❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli.spoczywaj w pokoju. Pamiętam Martusiu.♣❤️♣"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-06
Zgłoś SPAM
"Cóż możemy...palić znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy zrobić...i jeszcze kochać, pamiętać, wspominać...i tęsknić tak bardzo...Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Milenki dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"********~~`❤️`PAMIĘTAM`❤️`~~******** Martusiu
⭐❤️ i Światełka za wszystkie dni mojej nieobecności do Nieba Ci ślę ❤️⭐
Z całego serca dziękuję za pamięć o moim Marcinie."
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko w tę pochmurną niedzielę [*] dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM
"W kolejną niedzielę Wielkiego Postu wysyłam do Ciebie cichą modlitwę o radość wieczną i światełko pamięci"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-03-05
Zgłoś SPAM