Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone w lipcu
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wiśniewskiego dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
"♥️♨️♥️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
"♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
"Zegar zatrzymał wskazówek Wasz czas, zostawił jedynie ślad, wtulił w pamięć...Byliście i Będziecie z nami zawsze...pięknych wspomnień nikt nam nie odbierze..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ♨️♨️♨️ dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
"❀¯ ❤️ ¯❀¯ ❤️ ¯❀¯ Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął. I uporczywie go nie ma..... Światełko Pamięci dla Ciebie Martuniu ⭐❤️⭐"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.... Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
"Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu. ♨️♥️♥️♥️♥️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
"♨❤️♨ Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze Wspomnieniem Kochani...♨❤️♨"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-07-07
Zgłoś SPAM
"Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie, uchwycić jeden promyk słońca, iskierkę z ogniska zachować w dłoni, złapać wiatru lekki powiew...zrobiłabym bukiet...taki z całego serca - dla Was Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"† ◥◣❤️◢◤ † ❤️ Ześlij nam ciepły promyk ukojenia Bo wiemy, że patrzysz, choć tutaj Cię nie ma ❤️"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"☀️ Na niedzielny wieczór Światełko Pamięci ❤️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   169   170   171   ...   3134   3135    następna » 
+ dodaj znicz

Marta Kamińska

* 20.10.1981

+ 26.08.2011

Miejsce pochówku:
Warszawa, Fosa 17 Ursynów
woj. mazowieckie

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Piotr Kamiński
Anna Cichońska
Marzena Biedroń
Elżbieta Biedroń (mama)
Ewa Bizio
Katarzyna Grabias
Magda Kamińska
Justyna Czekajewska
mama Sebastiana Duszynskiego
Danuta Ciupak - mama Artura
Jolanta Szydłowska-Jucha
Lusia
MAMA ZUZI ZIEMBY
Iwona Borelowska,mama Mariusza(*)
Rodzice Justynki Cuber
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 437824 osoby
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.