Zapalone w lipcu
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"Zapalamy tu światełko w pierwszą niedzielę lipca, by pamięć o Tobie trwała. Krwi Chrystusa ,pociecho płaczących wybaw nas i naszych kochanych zmarłych od wiecznego potępienia."
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"Niedzielne światełko dla Ciebie i moja pamięć…(¯`♨️´¯) (¯`♨️´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci Martusiu ♨️♥️♨️"
zapalił(a) Mama Bartka Ciszek dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
"Tęsknimy tak bardzo za Wami....żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was....."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-06
Zgłoś SPAM
" ( ╬ ) ❤️ ( ╬ ) ●─═ڿڰۣڿ☼ԑ̮̑♦̮̑ɜ♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ☼ڿڰۣڿ═─●
Pokój Ci w tym lepszym, dalekim dla nas świecie..( ╬ )
●─═ڿڰۣڿ☼ԑ̮̑♦̮̑ɜ♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ☼ڿڰۣڿ═─●"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
"Weekendowe Światełko Pamięci .(♥). Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIECI I MODLITWA DLA CIEBIE (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
"❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-05
Zgłoś SPAM
"Choć oddzielają nas od Was granice nieskończone, sercem i myślami jesteśmy blisko....Aniołki Ukochane"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-04
Zgłoś SPAM
"......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...... ♨❤️♨ ". Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa."ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ... ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-07-04
Zgłoś SPAM
";Pełno nas,a jakby nikogo nie było,jedną malutką duszą tak wiele ubyło; - Światełko Pamięci Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-04
Zgłoś SPAM