Zapalone w lipcu
"♥️Martusiu..."
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2025-07-10
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-10
Zgłoś SPAM
"☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie i wciąż splecione w bólu dłonie,znów będą czekać na spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam, Martusiu...☘️♨❤️♨☘️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-10
Zgłoś SPAM
"Jednego serca trzeba nam na ziemi, żeby z łez otarły oczy nasze, byśmy zasypiali spokojnie, marząc o szczęściu...Serca Twojego...tak mało nam trzeba, a jednak...żądamy za wiele...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"⭐ Tysiące
•.¸.♥¸.•´¨`»♥ - Światełek
¸.•*¨¸(.•* - i promieni słońca,
•´¨`»¸♥.•* - niech świecą w Krainie Życia
¸.•´(¸.•´ - dla- - CIEBIE - bez końca. ⭐
⭐ Śpij spokojnie ⭐"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"♥️♨️♥️"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować - to pomyśleć o Tobie, wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli. - Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu. ♨️♥️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"Światełko Pamięci niech nigdy Ci nie zgaśnie..☆♨️ ☆"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... za szybko, za rano, za nagle. Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje... Przychodzi i zostawia ból. Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia..."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi.
Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi...
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_"
zapalił(a) Mama Bartka Ciszek dnia 2025-07-09
Zgłoś SPAM
"Nie mamy już tego co było w naszych marzeniach...pozostała tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to, co straciliśmy...cieplutkie światełko pamięci Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Tadzia W dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł,wokół tylko cisza. My tu,Ty tam,gdzieś po drugiej stronie nieba" •♥• Światełko Pamięci Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
"⋱⋱(❤️)⋰⋰ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⋱⋱(❤️)⋰⋰ "
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-08
Zgłoś SPAM