Zapalone ponad rok temu
"GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY....."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-15
Zgłoś SPAM
"Chociaż serce się smuci co minęło nie powróci. Choć się życie ciągle zmienia, nie zmieniają się wspomnienia PAMIĘTAM (*)(*)Madziu"
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot dnia 2014-02-15
Zgłoś SPAM
"WALENTYNKOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE MADZIU."
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-02-14
Zgłoś SPAM
"Serduszkowy znicz w Walentynki od wszystkich, którzy Cię kochają ♥ [*] ♥"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-14
Zgłoś SPAM
"Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie Aniele⊰♥⊱⊰♥⊱⊰♥⊱Walentynkowe światełko dla Ciebie Madziu ....."
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot kupamięci .pl dnia 2014-02-14
Zgłoś SPAM
"Walentynkowe światełko pełne mojej miłości do Ciebie.."
zapalił(a) mama dnia 2014-02-14
Zgłoś SPAM
".♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .Kochamy Was Aniołki¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama trzech Aniołków dnia 2014-02-13
Zgłoś SPAM
""Niełatwo jest żyć po śmierci. Czasem trzeba na to stracić całe życie."
Stanisław Jerzy Lec"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-13
Zgłoś SPAM
""Kogo Bóg najbardziej doświadcza w cierpieniach, tego bardziej też kocha. W tym utrapieniu trzeba szukać woli Bożej" J.Popiełuszko Światełko i modlitwę zostawiamy..."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-13
Zgłoś SPAM
"`۰̮̑●̮̑۰ modlitwa i cieplutki promyczek;* niech leci prosto do Ciebie ``۰̮̑●̮̑۰`Madziu"
zapalił(a) mama śp .Łukasza Młot kupamięci .pl dnia 2014-02-13
Zgłoś SPAM
"ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE MADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ TLI."
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-02-13
Zgłoś SPAM
"Magdalenko, światełko pamieci na dobranoc(*)"
zapalił(a) mama dnia 2014-02-13
Zgłoś SPAM
"Tam, gdzie nie widzę już gwiazd,
tam gdzie wolniej płynie czas,
tam jesteś...
Bez Ciebie pusty ten nasz świat....
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*)"
zapalił(a) mama Romana Ch dnia 2014-02-12
Zgłoś SPAM
"I odszedł Anioł do Boga. I zostawił za sobą ból ,żal i trwogę. Madziu niech Niebo będzie szczęściem Twoim"
zapalił(a) mama Magdaleny Bieleckiej dnia 2014-02-12
Zgłoś SPAM
"♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą, ♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥. Światełko i modlitwę zostawiamy♥♥♥"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-12
Zgłoś SPAM
"(**).(**).(**)."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-02-12
Zgłoś SPAM
"Jesteś tam, gdzie jutra słodki smak
Jesteś tam, gdzie słońce wschodzi
Jesteś tam, gdzie wolniej płynie czas
Jesteś tam, gdzie szczęściu nic nie grozi…
…JESTEŚ…MADZIU"
zapalił(a) mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-02-12
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego [*] dnia 2014-02-11
Zgłoś SPAM
",,Jesteś tam ,gdzie jutra słodki smak
Jesteś tam ,gdzie słońce wschodzi
Jesteś tam ,gdzie wolniej płynie czas
Jesteś tam ,gdzie szczęściu nic nie grozi
(*)(*)(*)
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI"
zapalił(a) mama Romana Ch dnia 2014-02-11
Zgłoś SPAM