Zapalone ponad rok temu
"ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE MADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI."
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ dnia 2014-02-20
Zgłoś SPAM
"Niegasnące światełko dla Ciebie Aniołku..
Kocham ,tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-02-20
Zgłoś SPAM
"(*)(*)(*) Zabrałeś Panie milość ,a zostawiłeś łzy....dlaczego... (*)(*)(*)"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-02-19
Zgłoś SPAM
"Cieplutkie światełko na dzisiaj."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-02-19
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-19
Zgłoś SPAM
"ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE MADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ TLI."
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-02-19
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię"
zapalił(a) mama dnia 2014-02-19
Zgłoś SPAM
""Będę cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę cię kochać także po śmierci. Czy mnie rozumiesz?" Jonathan Carroll"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-18
Zgłoś SPAM
"Ty, który patrzysz na nas z góry I znasz najskrytsze myśli Rozprosz nad nami czarne chmury Aniołów do nas naszych przyślij ********************* ... NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ (*)(*)(*)"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-18
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-18
Zgłoś SPAM
"Kocham Ciebie Madziulku"
zapalił(a) mama dnia 2014-02-18
Zgłoś SPAM
"[*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-17
Zgłoś SPAM
"Ci, którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca (*) Światełko i modlitwę zostawiamy...."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-17
Zgłoś SPAM
"❀♥❀...Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą.... ❀♥❀"
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-02-17
Zgłoś SPAM
"Jeszcze będziemy razem,tak myślę każdego dnia. Jeszcze będziemy razem ta wiara trwać mi pozwala."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-16
Zgłoś SPAM
"[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o Was Kochani na zawsze trwa.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-16
Zgłoś SPAM
"Śmierć zabrała wszystko: Serce, sny i marzenia. Zabrała Ciebie, `` `` ~♥ ~ ♥ ~ Na zawsze w moim sercu. ~Tylko cisza, smutek i pustka nas otaczają.. Zostawiam moją pamięć wraz z modlitwą"
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-16
Zgłoś SPAM
"Pamiętamy i zawsze będziemy pamiętac.."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-02-16
Zgłoś SPAM
"Madziulku moja ..
Kocham ,
Tęsknię ...."
zapalił(a) mama dnia 2014-02-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-02-15
Zgłoś SPAM