Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Ciebie nam przywrócić, nie powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą, wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą..."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
"Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…"
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot kupamięci .pl dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°) °)(♥)(°)Odpoczywaj Aniołku(°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
"Dobranoc Magdalenko, niech Cię Bóg otacza swoją miłością i rodością w niebie...."
zapalił(a) mama Magdy dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Światełko mojej miłości do Ciebie Myszko"
zapalił(a) mama dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Każdy dzień jest dla nas rocznicą... Każdy dzień jest dla nas czekaniem... Każdy dzień jest utopiony w tęsknocie...Madziu"
zapalił(a) mama śp .Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Pamiętam Madziu [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie[★][★][★]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*)"
zapalił(a) Jola-siostra Mirka Nalepka dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Tęsknota i niedowierzanie. Ból i cierpienie. To nasze dożywocie..Aniołku pomóż swoim bliskim jak możesz. Tak ciężko jest przeżyć każdą sekunde, minute, godzine. [*]"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-02-26
Zgłoś SPAM
"Najjaśniejszy promyczek do samego Nieba. Pamiętam (*)(*)(*)(*)(*).Madziu"
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-02-26
Zgłoś SPAM
""Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości,z tęskno­ty,z roz­paczy,ze zmęcze­nia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dla­tego,by przes­tać żyć,lecz po to,by żyć inaczej" Paulo Coelho[*][*][*]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-26
Zgłoś SPAM
"W rozpędzonym czasie rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura. Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić..."
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-25
Zgłoś SPAM
"** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-25
Zgłoś SPAM
"Dla tych co przed nami w nieznane szli Niech od nas światełko pamięci się tli ......... Światełko pamięci wraz z cichym szeptem modlitwy ...(*)"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-24
Zgłoś SPAM
"Od czasu, gdy śmierć przeszła obok, życie ma dla nas inny wymiar."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-24
Zgłoś SPAM
"*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i modlitwą*****"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-24
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   904   905   906   ...   914   915    następna » 
+ dodaj znicz

Magdalena Bielecka

* 02.06.1980

+ 17.03.2012

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski
woj. lubelskie

O niej

Madzia -
Wrażliwa ,kochana Madziulka .
Zawsze gotowa pomóc innym .
Godnie i twardo kroczyła przez życie .
Mimo ciężaru swojej choroby , niosła pomoc innym..
Nie potrafię mówic o Niej w czasie przeszłym ...
Nie potrafię ..... 
Nie chcę ...
ONA JEST I BĘDZIE ...
Kocham Cię Madziu -


Wiem i jestem pewna ,że jest ZAWSZE BLISKO MNIE ..
Wiem ,że tak właśnie jest ...



 

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski, woj. lubelskie
Miejsce pochówku
Kliknij, aby aktywować mapę

Cmentarz: Parafialny Janow -Lub

Kwatera: 125

Wgraj zdjęcie
Zdjęcie miejsca pochówku
brak
Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Pioterk Warchoł
Halina Dobrońska ,żona ś.p.Henia Dobrońskiego
Jolanta Pytel siostra M.Nalepka
Barbara Domańska mama Marcina
kolezanka sp.Lukasza Pietrzyka
Karol
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
mama Marcina Komorowskiego
Jola Szostek
Marzena Gorzelewska
mama Krystianka Zgoda
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
Mama Łukasza
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Lucyna
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 168008 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.