Zapalone ponad rok temu
"Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Ciebie nam przywrócić, nie powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą, wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą..."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
"Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha.
Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…"
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot kupamięci .pl dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°) °)(♥)(°)Odpoczywaj Aniołku(°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-02-28
Zgłoś SPAM
"Dobranoc Magdalenko, niech Cię Bóg otacza swoją miłością i rodością w niebie...."
zapalił(a) mama Magdy dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Światełko mojej miłości do Ciebie Myszko"
zapalił(a) mama dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Każdy dzień jest dla nas rocznicą...
Każdy dzień jest dla nas czekaniem...
Każdy dzień jest utopiony w tęsknocie...Madziu"
zapalił(a) mama śp .Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Pamiętam Madziu [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie[★][★][★]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*)"
zapalił(a) Jola-siostra Mirka Nalepka dnia 2014-02-27
Zgłoś SPAM
"Tęsknota i niedowierzanie. Ból i cierpienie. To nasze dożywocie..Aniołku pomóż swoim bliskim jak możesz. Tak ciężko jest przeżyć każdą sekunde, minute, godzine. [*]"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-02-26
Zgłoś SPAM
"Najjaśniejszy promyczek do samego Nieba.
Pamiętam (*)(*)(*)(*)(*).Madziu"
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-02-26
Zgłoś SPAM
""Umiera się na wiele sposobów: z miłości,z tęsknoty,z rozpaczy,ze zmęczenia,z nudów,ze strachu.Umiera się nie dlatego,by przestać żyć,lecz po to,by żyć inaczej" Paulo Coelho[*][*][*]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-26
Zgłoś SPAM
"W rozpędzonym czasie
rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura.
Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę
by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić..."
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-25
Zgłoś SPAM
"** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-25
Zgłoś SPAM
"Dla tych co przed nami w nieznane szli
Niech od nas światełko pamięci się tli .........
Światełko pamięci wraz z cichym szeptem modlitwy ...(*)"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl dnia 2014-02-24
Zgłoś SPAM
"Od czasu, gdy śmierć przeszła obok, życie ma dla nas inny wymiar."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-02-24
Zgłoś SPAM
"*****Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i modlitwą*****"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-02-24
Zgłoś SPAM