Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
"(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU(*)"
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
"Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
":* Światełko :* Modlitwę :* Pamięć :* Zostawiamy :*"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
"Cieplutkie đwiatelka na dzisiaj."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
""I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana" Rz 14,9"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
""Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…(*)
Kocham Cię Madziu i tak bardzo tęsknię""
zapalił(a) mama dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
"Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś, Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami. Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie. Madziu"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
"Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i modlitwę zostawiamy..."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…(*)"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Czy choć najmniejszy dasz mi znak? Tyle gwiezdnych lat ...I taka wielka mgła ...I codziennie ciebie brak ...
Tak pusto...tak smutno bez Was*Madziu"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która trwa..."
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Madziu -tak bardzo mi Ciebie brakuje...
Kocham Cię"
zapalił(a) mama dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
"Światełko dla Ciebie w ten sobotni wieczór - niech Cię ogrzeje ♥ [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
"::** ::** Dla Tych co odeszli....
Niech światełko pamięci zawsze się tli ......"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
"¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych snach.Światełko i modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM