Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
"(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU(*)"
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
"Panie, do Ciebie należy wszelka władza, - wprowadź do wiekuistego światła zmarłych, którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
":* Światełko :* Modlitwę :* Pamięć :* Zostawiamy :*"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
"Cieplutkie đwiatelka na dzisiaj."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-03-04
Zgłoś SPAM
""I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana" Rz 14,9"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
""Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…(*) Kocham Cię Madziu i tak bardzo tęsknię""
zapalił(a) mama dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
"Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś, Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami. Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie. Madziu"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
"Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i modlitwę zostawiamy..."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…(*)"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Czy choć najmniejszy dasz mi znak? Tyle gwiezdnych lat ...I taka wielka mgła ...I codziennie ciebie brak ... Tak pusto...tak smutno bez Was*Madziu"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która trwa..."
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-02
Zgłoś SPAM
"Madziu -tak bardzo mi Ciebie brakuje... Kocham Cię"
zapalił(a) mama dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
"Światełko dla Ciebie w ten sobotni wieczór - niech Cię ogrzeje ♥ [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
"::** ::** Dla Tych co odeszli.... Niech światełko pamięci zawsze się tli ......"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
"¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych snach.Światełko i modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-01
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   903   904   905   ...   914   915    następna » 
+ dodaj znicz

Magdalena Bielecka

* 02.06.1980

+ 17.03.2012

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski
woj. lubelskie

O niej

Madzia -
Wrażliwa ,kochana Madziulka .
Zawsze gotowa pomóc innym .
Godnie i twardo kroczyła przez życie .
Mimo ciężaru swojej choroby , niosła pomoc innym..
Nie potrafię mówic o Niej w czasie przeszłym ...
Nie potrafię ..... 
Nie chcę ...
ONA JEST I BĘDZIE ...
Kocham Cię Madziu -


Wiem i jestem pewna ,że jest ZAWSZE BLISKO MNIE ..
Wiem ,że tak właśnie jest ...



 

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski, woj. lubelskie
Miejsce pochówku
Kliknij, aby aktywować mapę

Cmentarz: Parafialny Janow -Lub

Kwatera: 125

Wgraj zdjęcie
Zdjęcie miejsca pochówku
brak
Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Pioterk Warchoł
Halina Dobrońska ,żona ś.p.Henia Dobrońskiego
Jolanta Pytel siostra M.Nalepka
Barbara Domańska mama Marcina
kolezanka sp.Lukasza Pietrzyka
Karol
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
mama Marcina Komorowskiego
Jola Szostek
Marzena Gorzelewska
mama Krystianka Zgoda
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
Mama Łukasza
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Lucyna
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 168015 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.