Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
".Kolejna wylana łza,zbyt cicha,by ją usłyszeć.Kolejne kropelki deszczu,nad zapalonym zniczem i nadal nie mogę uwierzyć.."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-22
Zgłoś SPAM
"\\\"Gościnności nie zapominajcie, przez nią bowiem niektórzy nie wiedząc o tym aniołów gościli.\\\" ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜     ◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜"
zapalił(a) mama śp Agniesi ((*)) dnia 2014-06-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-06-22
Zgłoś SPAM
"Tęsknota ona znowu łzy wyciska jak melodia duszy bliska cicho łka lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, a tym jest – pamięć i wspomnienie [*]."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga i łza nie płynie."
zapalił(a) Mama śp. Wiesia i Roberta Walas dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
"Tyle spraw w chciało by się wymazać,chociaż w duszy deszcz pada. Stoję na tym łez padole i bezsilnie ręce rozkładam-prócz modlitwy za spokój Twej duszy,nic więcej zrobić nie mogę....."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
"Magduni kochanej,w pierwszy dzień lata...."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
"Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w sercach schowaną...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
"Pamiętam Magdziu, serce każdej osieroconej Matki już na zawsze będzie pamiętać ..."
zapalił(a) mama Magdy dnia 2014-06-21
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-20
Zgłoś SPAM
"Aniołki, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście ziemię, nasze serca z rozpaczy pękły....tak tęsknimy..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-20
Zgłoś SPAM
""...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie, by spaść w otwarte dłonie..."To my pamiętamy i to my was tak bardzo kochamy aniołki kochane :*:*"
zapalił(a) Anita i Bartek dnia 2014-06-20
Zgłoś SPAM
"Dla mojejgo Aniołka ... Kocham Cię Madziu"
zapalił(a) mama Magdzaleny Bieleckiej dnia 2014-06-20
Zgłoś SPAM
"Płacze deszczem niebo w chmury zaplątane, za tym co odeszło, za tym, co nie wróci więcej."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-20
Zgłoś SPAM
"Każdy dzień jest dla nas czekaniem, każdy dzień utopiony w tęsknocie, każdy dzień naznaczony rozstaniem...Każdy dzień, dzień bez dziecka swojego jest dla rodziców ogromnym cierpieniem..."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-20
Zgłoś SPAM
"Tak nam żle, bo Was nie ma, tak nam żle, gdy nachodzą wspomnienia, tak nam żle, bo Was nam brak...Aniołeczki Ukochane...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-19
Zgłoś SPAM
"Madziu-Jak krople łez podobne nasze dni,chmurne są i wietrzne,marzenie nasze,nasze Szczęście - śpi hen w Niebie - snem wiecznym...{*}{*}{*}"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO- dnia 2014-06-19
Zgłoś SPAM
"Żyjesz w sercach naszych na wieki"
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-06-19
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   868   869   870   ...   914   915    następna » 
+ dodaj znicz

Magdalena Bielecka

* 02.06.1980

+ 17.03.2012

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski
woj. lubelskie

O niej

Madzia -
Wrażliwa ,kochana Madziulka .
Zawsze gotowa pomóc innym .
Godnie i twardo kroczyła przez życie .
Mimo ciężaru swojej choroby , niosła pomoc innym..
Nie potrafię mówic o Niej w czasie przeszłym ...
Nie potrafię ..... 
Nie chcę ...
ONA JEST I BĘDZIE ...
Kocham Cię Madziu -


Wiem i jestem pewna ,że jest ZAWSZE BLISKO MNIE ..
Wiem ,że tak właśnie jest ...



 

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski, woj. lubelskie
Miejsce pochówku
Kliknij, aby aktywować mapę

Cmentarz: Parafialny Janow -Lub

Kwatera: 125

Wgraj zdjęcie
Zdjęcie miejsca pochówku
brak
Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Pioterk Warchoł
Halina Dobrońska ,żona ś.p.Henia Dobrońskiego
Jolanta Pytel siostra M.Nalepka
Barbara Domańska mama Marcina
kolezanka sp.Lukasza Pietrzyka
Karol
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
mama Marcina Komorowskiego
Jola Szostek
Marzena Gorzelewska
mama Krystianka Zgoda
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
Mama Łukasza
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Lucyna
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 168215 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.