Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"Chociaż wiem,że tamte radosne la­ta,kiedy byliśmy wszyscy razem us­chły niczym niepod­le­wany kwiat,to ja wciąż nie mogę się z tym pogodzić,nie mogę zapomnieć i cicho łkam."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-25
Zgłoś SPAM
"Pamiętamy Magduniu...."
zapalił(a) Monika i Andrzej Churscy dnia 2014-06-25
Zgłoś SPAM
""Wszystko co dziś mogę zrobić... To pamiętać... Choć umarła cząstka mnie... Wszystko co dziś mogę zrobić... To wspominać... Choć tęsknota serce rwie... Wszystko co dziś mogę zrobić... To kochać Cię""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-25
Zgłoś SPAM
"Moj Aniołku kochany , powiedz jak żyć bez Ciebie ? Kocham Cię ... nie wiem jak mam dalej żyć.."
zapalił(a) mama dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
"„By ich światło mogło wiecznie trwać”"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
"Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami słońca, które ogrzewają nasze serca i dusze...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
"W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadziei płomień, Chwile, Które tak bardzo Zatrzymać byś chciał Jak fale odpłynęły gdzieś w dal... Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem [*]"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
"Żal mą dusze oplata,. Me serce ledwie kołata.. Jak żyć kiedy Wy jesteście w oddali. Jak trwać gdy tęsknota mą duszę pali. Jak pogodzić takie uczucia"
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
"A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Światełko dla Ciebie(((*)))"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
"(((*)))ŚWIATEŁKO,MODLITWA DO NIEBA NA DZIŚ I ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI (((*)))"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO dnia 2014-06-24
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-23
Zgłoś SPAM
"Kocham Ciebie .... Moja Madziulka....."
zapalił(a) mama dnia 2014-06-23
Zgłoś SPAM
"Byliście dla nas siłą, a teraz....każde przejście przez cmentarną bramę otwiera w naszych sercach nową ranę...Aniołki Ukochane"
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-23
Zgłoś SPAM
"Drzewa takie smutne przy domu stoją, nocą księżyc srebrne smugi po ziemi włóczy, nic mi nie pomoże na tęsknotę moją, nawet uśmiech od niej nie potrafi mnie oduczyć..♥♥"
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-23
Zgłoś SPAM
""Są chwile, gdy potrzebujemy samotności... Czy jednak nawet w najpiękniejszym miejscu możemy być w pełni szczęśliwi, jeśli nie mamy z kim tego piękna dzielić?""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-23
Zgłoś SPAM
"Magduni kochanej,Magduni dzielnej,Magduni...Ślicznej"
zapalił(a) Monika i Andrzej Churscy rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia dnia 2014-06-23
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię Madziulku"
zapalił(a) mama dnia 2014-06-22
Zgłoś SPAM
"Moja smutna rocznica - rok "kupamieci" - tysiące zapalonych zniczy. Dziękuję za wszystkie. Dla Ciebie ogromny płomień pamięci w tę kończącą się już niedzielę [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-22
Zgłoś SPAM
"Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty Aniołki...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-22
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   867   868   869   ...   914   915    następna » 
+ dodaj znicz

Magdalena Bielecka

* 02.06.1980

+ 17.03.2012

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski
woj. lubelskie

O niej

Madzia -
Wrażliwa ,kochana Madziulka .
Zawsze gotowa pomóc innym .
Godnie i twardo kroczyła przez życie .
Mimo ciężaru swojej choroby , niosła pomoc innym..
Nie potrafię mówic o Niej w czasie przeszłym ...
Nie potrafię ..... 
Nie chcę ...
ONA JEST I BĘDZIE ...
Kocham Cię Madziu -


Wiem i jestem pewna ,że jest ZAWSZE BLISKO MNIE ..
Wiem ,że tak właśnie jest ...



 

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski, woj. lubelskie
Miejsce pochówku
Kliknij, aby aktywować mapę

Cmentarz: Parafialny Janow -Lub

Kwatera: 125

Wgraj zdjęcie
Zdjęcie miejsca pochówku
brak
Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Pioterk Warchoł
Halina Dobrońska ,żona ś.p.Henia Dobrońskiego
Jolanta Pytel siostra M.Nalepka
Barbara Domańska mama Marcina
kolezanka sp.Lukasza Pietrzyka
Karol
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
mama Marcina Komorowskiego
Jola Szostek
Marzena Gorzelewska
mama Krystianka Zgoda
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
Mama Łukasza
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Lucyna
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 168222 osoby
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.