Zapalone ponad rok temu
"Kocham Cię Madziulku"
zapalił(a) mama dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM
"Jak trudno bez Ciebie żyć wciąż w smutku na Ciebie czekać a nocą o Tobie wciąż śnić a w dzień od wszystkich uciekać Jeszcze wczoraj byłam różą dziś jestem tylko jej płatkiem ;( ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ."
zapalił(a) mama śp Agniesi ((*)) dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM
"Magduś~~~~(*)~~~~Jesteś obok, chociaż już Cię nie ma
Pozostaniesz w naszych czułych sercach
W pamięci oraz wszystkich modlitwach
Śpij spokojnie,Światełko na ten smutny poniedziałkowy wieczór"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO dnia 2014-06-30
Zgłoś SPAM
"Palą się znicze, przypominają, że Ktoś odchodzi inni zostają....piękne wspomnienia to tak mało, dlaczego nie można cofnąć śmierci????"
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-30
Zgłoś SPAM
"My tęsknimy wciąż za wami, chcemy byście byli obok, tak jak gwiazdy pragną nieba, tak nam dzisiaj Was potrzeba"
zapalił(a) Mama śp. Wiesia i Roberta Walas dnia 2014-06-30
Zgłoś SPAM
"¸¸❤` NA` ❤ ´.`❤ ` ZAWSZE `❤ .❤`•`❤` W MOIM `❤ .`❤ `.`•.`.❤` SERCU`❤ `•´¨ •.❤¸¸ I MODLITWIE´❤ MADZIU ;("
zapalił(a) mama śp Agniesi ((*)) dnia 2014-06-30
Zgłoś SPAM
"Do końca dni mego żywota nic muru pamięci mej nie skruszy, a odwieczna za Tobą tęsknota nie pozwoli łez moich osuszyć."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"Jedynym marzeniem, które posiadam, jest właśnie to, aby znaleźć się jak najszybciej z Tobą. ” — Hłasko"
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"W pierwszą wakacyjną niedzielę,Madziu kochana…strasznie tu smutno..."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"Madziu~~~(*)(*)(*)~~Szept modlitwy, czarny welon i łkanie stłumione...w mroku płaczą cichą skargą serca rozżalone....Najjaśniejsze Światełko,modlitwe posyłam do nieba dla Ciebie~~(*)(*)(*)~~"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"Tak bardzo bym chciała,
Zabrac Cię na spacer długi....
Żeby iść i nic nie mówić..
Tylko czuć,, że JESTEŚ obok...
Kocham Ciebie"
zapalił(a) mama dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa smutkiem, rozpaczą, jest tylko cudownym wspomnieniem...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"Bóg już na pewno pokazał Wam inny świat, daleki od ludzkiej próżności, tam nikt nie wytknie Wam żadnych wad, bo piękno nie zna podłości♥♥"
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
"Światełko na niedzielę [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-28
Zgłoś SPAM
"Prowadź Ich Panie bezpiecznie w tę wieczną podróż w przestworza."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-06-28
Zgłoś SPAM
""Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą, a zostanie tylko fotografia, to - to jest bardzo mało...""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-28
Zgłoś SPAM
"Gdyby tęsknota miała skrzydła i odfruwała z lękiem ptaka, gdyby, ach gdyby można było z żalu już nigdy nie zapłakać...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-28
Zgłoś SPAM
"Madziu~~(*)~~Z moich oczu kapią łzy-nadzieja się tli~~(*)~światełko,modlitwa dla Ciebie mój Aniołku"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-córka Bronisławy dnia 2014-06-28
Zgłoś SPAM