Zapalone ponad rok temu
""Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać.
Cały mój świat w Twojej osobie się streszczał.""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-07-03
Zgłoś SPAM
"ZAWSZE O WAS PAMIĘTAMY
CZASAMI BRAK SIŁ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAMY
O MODLITWIE ZA WAS ZAPEWNIAMY"
zapalił(a) RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO dnia 2014-07-03
Zgłoś SPAM
"Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w nas wciąż smutek i tęsknota..:*"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-07-03
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię ..."
zapalił(a) mama dnia 2014-07-03
Zgłoś SPAM
"Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o Was, którzy odeszli.Pamiętaliśmy o Was Aniołki cały czas w naszej 5 tyg podróży .Z całego serca dziękujemy za opiekę nad stroną Anetki"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-07-03
Zgłoś SPAM
"Tęsknię , kocham"
zapalił(a) mama dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Monika i Andrzej Churscy dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
"Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność połączyło...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
".. Ale teraz z moich myśli zrobię ci kołyskę,niech cię nie poranią leśne trawy niskie. A ty śpij,a ty śpij,zanurz się w noc letnią,śnij,jak śnię ja, że jesteś nadal ze mną..."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
"Twoja świeca już dawno dogasła Zaświecając wokół świec miliony Już ucichły żalem wszystkie serca Tak, jak zamilkły żegnające Cię dzwony. Tylko pamięć ludzka jest w nas żyjących wieczna..[*].."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
"Dzień, jak co dzień. Chmurny, pozbawiony słońca i Ciebie. Ode mnie światełko pamięci na dziś [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
"Wszystko tutaj jest jak dawniej,tylko Ciebie brak"
zapalił(a) Mama śp. Wiesia i Roberta Walas dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
"Straciliśmy coś co było dla Nas najważniejsze.Straciliśmy wszystkie chwile najpiękniejsze.Straciliśmy Was aniołki kochane.lecz w serduszkach na zawsze Was mamy... Modlitwa i pamięć (✞)(✞)(✞)(✞)(✞)(✞)"
zapalił(a) Jola Szostek dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
"Mija tylko czas...ból i smutek pozostają.Światełko mojej pamięci[*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczyslaw i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-07-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM
"♥♥ Bez Ciebie...
każdy dzień jest
szarym cieniem na ścianie,
łzą na policzku, płaczem.
Bez Ciebie...
milknie śmiech,
słowa tracą swój sens.
Bez Ciebie...
tak smutno, tak bardzo źle.♥♥"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM
"Magduś~~~~((*))~~~~Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić~~~~((*))~~~~"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM
"Jak ukoić żal, jak wyciszyć emocje, jak ukoić serce? Jeden dzień rozłąki, czy rok, czy dziesięć lat... To nie ma znaczenia. Ból jest zawsze taki sam, serce rozdarte do końca życia pozostanie."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM
"Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie możemy, że Bóg tak chciał...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-07-01
Zgłoś SPAM