Zapalone ponad rok temu
"Czas wiele śladów zaciera, czas bywa bez litości, czas daje i zabiera. Lecz nie zabierze miłości. Coś Ci uleci z pamięci, na coś Ci sił już nie staje, na coś po prostu brak chęci,lecz miłość pozostaje"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-09
Zgłoś SPAM
"Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie o pokój Twej Duszyczki... Twoich bliskich ciepło tulę do serca..."
zapalił(a) mama Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-04-09
Zgłoś SPAM
"Poranne światełko,Magduniu..."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-04-09
Zgłoś SPAM
"Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami... இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego [*] dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
"Dobranoc Magduniu,Śliczna Dziewczyno....Mamuniu,dziękujemy z całego serca..."
zapalił(a) rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
"Łzy pamięci cicho płyną po policzkach
Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli
Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem
Znów się budzi - niezależna od mej woli."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
"ڰۣڿ♥ڰۣڿڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Światełko i modlitwę zostawiamy♥ڰۣڿ•♥˜”*°ڰۣڿ♥ڰۣڿ•˜”*°•ڰۣڿ♥ڰ"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
"Na dzień dobry ...
Kocham Ciebie"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
"♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
"ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE MADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ TLI."
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-04-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego [*] dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ten co nie chce swym odejściem smucić,
jak Ten co wierzy w chwili rozstania,
że niebawem ... wróci...[*]..."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
"Kochana moja Madziulku"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
"Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
"Jak to jest możliwe,
że nasz świat
zastygł
wśród Waszych fotografii ?..Madziu ...."
zapalił(a) mama Łukasza Młot kupamięci.pl dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
"⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Odpoczywajcie w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-06
Zgłoś SPAM
"[♥][♥][♥]Jak wiele krzyku może kryć milczenie[♥][♥][♥]Milczenie zranionych serc [♥][♥][♥] W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie[♥][♥][♥]Śpij[♥][♥][♥] Zostawiamy światełko i modlitwę[♥][♥][♥]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-06
Zgłoś SPAM