Zapalone ponad rok temu
"Dla Ciebie Kwiatuszku -światełko ...
Kocham Cię"
zapalił(a) mama dnia 2014-05-02
Zgłoś SPAM
"..kiedy wybija nasza ostatnia godzina,ustanie bicie naszego serca,wszystko się dla Nas skończy..[*]..przepraszam za moją długą nieobecność,przypadek losowy. dziękuje za pamięć."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
"Tam gdzie nadzieja kwitnie a szczęście ma zapach róż po drugiej stronie tęczy,kiedyś spotkamy się znów.Pośród rajskich połonin,gdzie nie ma bólu i łez spleciemy mocno dłonie,przed siebie będziemy biec"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
"Madziu....."
zapalił(a) mama dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci dla Ciebie Magdo."
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
"Zaczął się maj, taki piękny miesiąc. Już teraz trudno jest się nam cieszyć wiosną. Słońce, budząca się przyroda, kwiaty - nie dla nas. [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
".•**•. Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich po wsze czasy .•**•. Światełko .•**•. Modlitwę .•**•. Zostawiamy .•**•. Odpoczywaj .•**•. W spokoju .•**•."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
"Myszko moja -bardzo Cię kocham i tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-05-01
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°) Nie ma chwil, których nie warto pamiętać(°)(♥)(°) nie ma dni, których nie warto wspominać(°)(♥)(°)nie ma ludzi,których nie warto kochać(°)(♥)(°) Kochamy Was Aniołki (°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
"Smutne dobranoc Magduniu...."
zapalił(a) Monika Churska dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
"Melodię „Ciszy” Ci zanucę,
Słowa modlitwy spłyną same,
Myślą do dawnych dni powrócę,
Do czasów gdy byliśmy razem…"
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
""Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych.... "
Ostatnie, kwietniowe światełko w tym roku [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
"Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
"Kocham Cie Córeńko"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-30
Zgłoś SPAM
"Jeżeli Mnie szukacie,
szukajcie w swoich sercach.
Tam jest Moja przystań.
Jestem zawsze z Wami."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-29
Zgłoś SPAM
"Już do końca naszych dni patrzeć będziemy w przeszłość, żyć z dnia na dzień w tęsknocie za Aniołkami Naszymi....."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-04-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-04-29
Zgłoś SPAM