Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-06
Zgłoś SPAM
"Wyprzedziliście nas w drodze...a teraz cisza za Was przemawia...nie chcecie nam zdradzić o raju wieczności, bo dla Was zatrzymał się czas...palimy Wam znicze miłości, bo ciągle Jesteście w sercach"
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-06
Zgłoś SPAM
"„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
Jan Grzegorczyk"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-06
Zgłoś SPAM
"Jak latarnia na morzu Jasny świecy płomień niech Wam świeci.."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-06-06
Zgłoś SPAM
"Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei..."
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-06-06
Zgłoś SPAM
"Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-05
Zgłoś SPAM
"światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie Magdo."
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-06-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-04
Zgłoś SPAM
"To płacze serce, tak cichutko łka, a w smutnym oku zastygła łza, to płacze serce nad losem swym, odeszło szczęście i Wy razem z nim...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-04
Zgłoś SPAM
"Mijają dni, tygodnie,
miesiące i lata:
- ból, miłość, tęsknota,
pamięć wciąż trwa"
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-06-04
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię moja Perełko"
zapalił(a) mama Magdaleny Bieleckiej dnia 2014-06-04
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci"
zapalił(a) mama Śp Adama Rybarczyka dnia 2014-06-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-04
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię"
zapalił(a) mama dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM
"Nie zmienimy tego, że Was przy nas nie ma, nie zmienimy choć tęsknimy, tęsknimy bo kochamy...dajcie nam siłę by jakoś dalej trwać..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM
"Czasem cicho ktoś odchodzi, I świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho ktoś odchodzi, Lecz naprawdę... tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, W naszych najskrytszych marzeniach.((*))"
zapalił(a) mama śp Agniesi ((*)) dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM
"Bóg Cię zabrał, z radości powstał smutek... Z codziennych uśmiechów, powstały słone łzy... Z wesołych dni, powstały szare i puste sny...(*)"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci niech Ci nigdy nie zgaśnie [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM
"Śliczne.cieplutkie urodzinowe światełka wraz z modlitwą za wczorajszy dzień,a także na dziś i następne dni...śpij spokojnie Magdalenko..."
zapalił(a) Lusia dnia 2014-06-03
Zgłoś SPAM