Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-07-18
Zgłoś SPAM
"Dla Ciebie Madziu…."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-07-18
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci dla Ciebie moja Madziulko..
Kocham Cię Skarbeńku"
zapalił(a) mama dnia 2014-07-18
Zgłoś SPAM
".I choć jesteście tam, a ja tu, myśli zawsze przy Was i całe serce moje.."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-07-18
Zgłoś SPAM
"Wspominamy w tęsknocie o Sercu nam bliskim, wspominamy o Kimś, kto był dla nas wszystkim...wspomnień czar...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-07-17
Zgłoś SPAM
"Lato bez Ciebie nie ma żadnego uroku."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-07-17
Zgłoś SPAM
""Nie potrzebujesz moich rzeczy by o mnie pamiętać,
nie potrzebujesz ich trzymać jako dowód, że istniałem, czy też wciąż istnieję w twoich myślach(..) Ja i tak tu jestem... zawsze cię obejmując.""
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-07-17
Zgłoś SPAM
"Kolejny siedemnasty okrutny..pamiętam o Tobie,Piękna Madziu..smutno pamiętam..."
zapalił(a) Monika Churska dnia 2014-07-17
Zgłoś SPAM
"MAGDUŚ ♥ Światełko nieustającej pamięci z modlitwą na dziś "Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie..." Pamiętajmy o Tych, co od nas odeszli(*"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO- dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
""Nie można wymazać z pamięci wszystkiego co sprawia ból."
Cassandra Clare"
zapalił(a) Mama Karola WIśniewskiego dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
"Znów siadamy przy Was, palimy Wam świeczkę...w nocy myślami przy Was byliśmy...dniami bywamy stale targani niekończącym się żalem...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)Będę nieobecna przez czas pobytu w szpitalu (°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
"A Ty dobry Boże otul,otrzyj łzy i powiedz Im; "Kocham Cię moje dziecko" i wszystko będzie wiadome, że Jesteś Ich Ojcem."
zapalił(a) Mama Łukasza Młot dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
"Magduniu kochana,dla Ciebie…nie jestem tu codziennie…sił już nie mam…wybacz proszę,Kochanie..."
zapalił(a) Monika Churska dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2014-07-16
Zgłoś SPAM
"~~~~MAGDUŚ~~~~Jest taki ból, Którego nic nie ukoi… Jest taki strach, Którego nic nie pokona… Jest taki żal, Który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, Która już zawsze zostanie…[*]Pamiętam (*)(*)(*)"
zapalił(a) MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO- dnia 2014-07-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-07-15
Zgłoś SPAM
"Haftowana myślami, postrzępiona żalem, zroszona łzami, prasowana wspomnieniami - TĘSKNOTA - jak chusta otula, oblepia, okrywa połamanego człowieka...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-07-15
Zgłoś SPAM
"Nie ma już gniewu, wyczerpał się. Nie ma już strachu, oswoił się.
Nie ma już łez, zabrakło ich.
Nie ma już słońca, wyblakło na niebie.
Nie ma już Ciebie. Reszta nie ma znaczenia..."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-07-15
Zgłoś SPAM
"SWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ NA DZIŚ"
zapalił(a) RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO dnia 2014-07-15
Zgłoś SPAM