Zapalone ponad rok temu
"❤⭐❤"
zapalił(a) mama Dariusza dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
"_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
"☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
"❤⭐❤"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
"Nie zrozumiem chyba nigdy dlaczego tak sie dzieje,że Ci których kochamy tak szybko odchodzą.Za wcześnie..Za wcześnie..Za wcześnie..
Kolorowe,choć pełne smutku światełko posyłam Ci do gwiazd.♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
"♨❤️♨ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.♨❤️♨"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-02-07
Zgłoś SPAM
"Niewyobrażalny smutek i żal, że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak było...tęsknimy...Jesteście w naszych sercach na zawsze Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
"ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Jak trudno żyć wspomnieniami, jak Ktoś mógł jeszcze żyć między nami ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
"ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
";W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko naszej miłości; ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
"Zostawiam światełko pamięci, niech dotrze hen..do Ciebie , mimo pochmurnego nieba.╠♨️╣"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
"♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Oni są z nami Niepokonani przez czas. W każdym oddechu, życia pośpiechu są w nas". Zostawiam światełko i modlitwę.Zawsze pamiętam, Martusiu ...♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Krzysia Bernat dnia 2023-02-06
Zgłoś SPAM
"Czasem spoglądamy w niebo...widzimy tę nieskończoność...wiemy, że tajemnicy Waszego odejścia tu nie zgłębimy...pozostaje nadzieja, że Tam czekacie Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-02-05
Zgłoś SPAM