Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
"⭐ ☀️ Światełko ❤️ Pamięci ❤️ niech zawsze jasno Ci płonie ⭐"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom.Lampeczka jaśniutka dla Ciebie Marto...♨️ ♨️ "
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
"♨️❤️♨️ Tak nagle ucichło i tak posmutniało. Pustka niby pętla zaciska się wokół. Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało. Tak trudno zrozumieć tajemnice mroku.Spoczywaj w pokoju Martusiu.♨️❤️♨️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Krzysia Bernat dnia 2023-02-20
Zgłoś SPAM
"Nie ma Was obok nas...chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Milenki dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
"Zostawiam niedzielne światełko i modlitwę dla Ciebie"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
";Najlepszym pamiętnikiem jest serce … ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci; ----- Światełko i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
"❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć, świałko i pamięć wieczna.❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
"Ci, którzy odeszli od nas ku wieczności, zasługują na naszą wieczną pamięć. Niedzielna Lampeczka dla Ciebie Marto.. ♨️ ♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-02-19
Zgłoś SPAM
"Najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i niespełnione marzenia pośród bezgwiezdnej nocy, najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból i serce, które woła wróć....."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-02-18
Zgłoś SPAM
"W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko miłości...❤... Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-02-18
Zgłoś SPAM