Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-20
Zgłoś SPAM
"♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze swiatełka i codzienną modlitwę, Martusiu.♨❤️♨"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-20
Zgłoś SPAM
"Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach.....zapisane w sercu...tęsknota serca rwie Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
""Ach,ja Matka tak żałosna, boleść mnie ściska nieznośna, miecz me serce przenika." Światełko i modlitwa w IV niedzielę Wielkiego Postu dla Ciebie Marto"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
"Pamięć,miłość i tęsknota-pozostaną do końca naszych dni.
- Spoczywaj w spokoju i ciszy Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
"Nic już nie będzie takie samo.Smutek,tęsknota i gorzkie łzy.Tylko wspomnienie pozostało.I chwile,w których byłaś Ty. Na „dzień dobry” jaśniuteńkie choć pełne smutku światełko zostawiam.♨️❤️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
"Martusiu, światełko na smutną niedzielę. ❤❤❤❤❤❤"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-19
Zgłoś SPAM
"Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które grzeje...jest ból, tęsknota i łzy....zadomowiły się u nas na dobre....tęsknimy Kochani, tak bardzo...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
" ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni."
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
"Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
"Nadejdzie taki dzień,gdy przed pukającymi otworzą się drzwi, proszący otrzymają to, o co prosili, a płaczący doznają pociechy. /P.Coelho/
Wieczorne Światełko Pamięci ☀️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) HALINA GÓRSKA dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
"Tęsknota za człowiekiem to najgorsza kara, jaką można dostać od życia...."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-18
Zgłoś SPAM