Zapalone ponad rok temu
"⭐♨❤️♨⭐Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Pamiętam Anetko.⭐♨❤️♨⭐"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-03-30
Zgłoś SPAM
"¯`♨️´¯) Światełko na znak pamięci zostawiam..śpij spokojnie w Niebiańskich Przestworzach..(¯`♨️´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-30
Zgłoś SPAM
"Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście nas usłyszeli, jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
""Naprawdę istnieje to, co niezmiennie trwa". /św. Augustyn/
To nasza Pamięć o Was Kochani ❤️ ❤️
⭐*⭐ Wieczorne Światełko na ostatnią środę marca 2023 r. ⭐*⭐"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"Czas nie goi ran... Najpierw pozwala nam przyzwyczaić się, zabliźnić, a później pozwala żyć z tymi ranami..."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie Marto niech zawsze będzie żywa. ♨️ ♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"Kochać to znaczy przytulić zobaczyć
A Ciebie nie ma , wciąż nie ma...
Światełko i pamięć Martusiu
❤️❤️♨️♨️❤️❤️"
zapalił(a) Mama Bartka Ciszek dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"❤️♨️❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają,kochani.❤️♨️❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-03-29
Zgłoś SPAM
"Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem ścieżek powszedniość bo ona trwa...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-28
Zgłoś SPAM