Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-04-18
Zgłoś SPAM
"♣❤️♣ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają.♣❤️♣"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-04-18
Zgłoś SPAM
"Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni....Ukochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"❤️... »̯̆« ✿ .ŚWIATEŁKO •ڰۣڿ♥ڰۣڿ• KU TWOJEJ „°ڰۣڿ ✿✿ PAMIĘCI ✿✿ `°»̯̆✿ MARTUNIU...❤️."
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"Dla Martusi ♥️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"....łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało serce....TĘSKNIĘ.____ Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"Na „dzień dobry” jaśniuteńkie choć pełne smutku światełko zostawiam...♨️ ❤️ ♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"❤️❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia.Bądźcie miłości wspomnieniem i smutku pocieszeniem.Bo w naszych sercach,Wasze serca biją,Zawsze pamiętam❤️❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"*❤️*❤️*... "Kiedy umiera dziecko, umiera część matki, bez względu na wiek." I to jest prawda. Żyjemy tylko po to, aby pamięć o Was dzieci nie umarła. ...*❤️*❤️* Odpoczywaj w pokoju."
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-04-17
Zgłoś SPAM
"Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-04-16
Zgłoś SPAM
"☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣ ╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-04-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Krzysia Bernat dnia 2023-04-16
Zgłoś SPAM
"*❤️*❤️ *❤️*❤️ Niedzielne Światełko Pamięci *❤️*❤️ *❤️*❤️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-04-16
Zgłoś SPAM
"(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-04-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-04-16
Zgłoś SPAM