Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
"Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu. ♨️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
"Płomień pamięci wciąż świeci w Naszych sercach..(¯`♨️´¯) Myśli i wspomnienia są zawsze w Nas..❤ ❤️ ❤"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
"⭐❤️ ⭐ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas. W naszych sercach i wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas. Naszego ludzkiego istnienia,Zostawiam codzienną modlitwę, Martusiu..⭐❤️ ⭐"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) (*) (*) (*) dnia 2023-04-23
Zgłoś SPAM
"Gdy na niebie świeci gwiazda tęsknień, tam spojrzenie swe chcę schować, by odnaleźć sobie miejsce, tam gdzie bije Wasze serce Kochani...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
"❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ Ta śmierć się zowie - smutkiem nieskończonym
Ta śmierć się zowie - szczęściem utraconym
¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ ❤️"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
""Nikt nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie".Taka piękna słoneczna sobota a Ciebie nie ma z nami Martuniu"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
",, Każdy nowy dzień zaczyna się głęboką nocą. Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei""
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) HALINA G. dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
"☀️Słoneczne Światełka ☀️ Pamięci ☀️ na dziś☀️ i za poprzednie dni ☀️zapalam dla Ciebie Z serca dziękuję za pamięć o Marcinie. Byłam w szpitalu-operacja ręki połamanej jesienią /usunięcie drutów,etc/"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM
"Światełko dla Ciebie ❤ ❤️ ❤ "
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-04-22
Zgłoś SPAM