Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"☀️ Światełko mej Pamięci ❤️ na pierwszy majowy piątek 2023 r. niech jasno zapłonie dla Ciebie ☀️ Pokój Twojej Duszy"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci ❤️"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) HALINA G. dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"Matko łaski Bożej módl się za nami i naszymi kochanymi zmarłymi."
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"Smutek znaczy mi drogę drogowskazem.. pustka i łza. Pogodzić się z tym nie mogę, że Bóg tak chciał. Dla Ciebie Marto (¯`♨️´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ Odeszli od nas,lecz ciągle są tu z nami.Ogrzejmy więc nasze Serca ciepłymi wspomnieniami Zostawiam światełka pamięci i codzienną modlitwę.Pamiętam Martusiu❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-05-05
Zgłoś SPAM
"♨❤️♨*** Boże zabierasz Tych, których kochamy a nam zostawiasz krwawiące rany *** ♨❤️♨"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
"Myślimy o Was, modlimy się, wypowiadamy Wasze imiona jak zawsze, zwyczajnie...żadna nic nie została zerwana...nie widzimy Was, ale wiemy, że czekacie bardzo blisko, tuż, tuż..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
"Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
"DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA, GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ. A MY MUSIMY NADAL W TĘSKNOCIE ŻYĆ.PAMIĘTAM MARTUSIU. (¯`♨️´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-05-04
Zgłoś SPAM