Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
"Gdzieś głęboko, na dnie serca, zawsze będzie z nami Osoba, którą kochaliśmy…
Słoneczny Promyczek dla Ciebie ☀️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
"⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie. ⊰♥⊱❤️⊰♥⊱"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
"Każda moja łza, to kropla miłości do Ciebie.Tych łez jest już bezkresne morze.” Światełko pamięci od serca Tobie Marto zapalam..❤♨️❤"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-07-04
Zgłoś SPAM
"" Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą " - Wasze lampki zgasły, ale ich blask na zawsze pozostanie w naszych sercach...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
"Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko z modlitwą dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
"♨ ❤️ ♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨ ❤️ ♨"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
"Smutne są słowa, gdy giną bez końca.Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca...Lampeczkę Pamięci zostawiam w zadumie..♨️ ♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
"Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi.
Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi... Martusiu
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_"
zapalił(a) Mama Bartka Ciszek dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-07-03
Zgłoś SPAM
"Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co??? tylko tęsknota za każdym Waszym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-07-02
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-07-02
Zgłoś SPAM