Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) mama dnia 2023-07-10
Zgłoś SPAM
"Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni . Zaduma się i znicz zapali. Tęsknota w sercu znów się schroni, bo cierpią ci, co tu zostali. Światełko otulone pamięcią zostawiam.
♡♨️♡ "
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-07-10
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-07-10
Zgłoś SPAM
"☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Spoczywaj w pokoju. ☘️♨❤️♨☘️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-07-10
Zgłoś SPAM
"Naszą nadzieją jest myśl, że kiedyś, gdy dla nas zapali się pierwsze światełko, mrok się rozproszy, umrze tęsknota...ujrzymy Was i będziemy już zawsze razem..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
";Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; .˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜. Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
"Smutna niedzielna pamięć Martuniu..."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Krzysia Bernat dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
"W każdym miejscu i o każdej porze będziesz TY przy mnie, będę ja przy Tobie. Cichym serca wspomnieniem Światełko Wirtualne zostawiam..♡♨️♡ "
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
"Światełko na smutną niedzielę dla Ciebie Martusiu. ♨️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
"♨❤️♨Trochę łez i wspomnienia.Trochę smutku i przygnębienia.Cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia.Spojrzenia na tych którzy odeszli.Już nigdy ich nie zobaczymy,już nigdy nie przytulimy❤️♨"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-07-09
Zgłoś SPAM
"Życie zmienia się, ale się nie kończy...Wy odeszliście w nowe życie, a my...nie przestajemy Was kochać i tęsknić za Wami..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-07-08
Zgłoś SPAM
"Światełko do nieba, iskierka ciepła...Wysłał ją ktoś, kto pamięta...❤️"
zapalił(a) HALINA GÓRSKA dnia 2023-07-08
Zgłoś SPAM
"Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-07-08
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2023-07-08
Zgłoś SPAM