Zapalone ponad rok temu
"ŻYŁAŚ TYLKO „CHWILE „ A BRAKOWAĆ CIĘ BĘDZIE PRZEZ WIECZNOŚĆ..DLA CIEBIE ANIOŁKU, JAKO ZNAK MEJ PAMIĘCI..♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-08-01
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-08-01
Zgłoś SPAM
"Mijają dni, i to ciągłe na coś czekanie, że coś się zdarzy, że boleć przestanie. Czekanie, może na to, że wrócicie, po schodach wbiegniecie wesoło. Czekanie na telefon, na jakiś znak, na spotkanie…"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
"☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ŚPIJ SPOKOJNIE ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
"Jaśniutkie światełko dla Ciebie Marto... (¯`•.•´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
"❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-07-31
Zgłoś SPAM
"Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do naszych snów, by choć przez moment znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane oczy..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
"❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Tam na dnie serca miłość została, ta szczera najlepsza, która wciąż żyje i tak wiele tęsknoty kryje.....❤️ Światełko Pamięci"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
"Światełko ☀️⭐na wieczór ostatniej lipcowej niedzieli ⭐☀️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
"Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.
___
Pamięć i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
"❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) HALINA GÓRSKA dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
"Niedzielne światełko..pełne żalu od serca mego Tobie zapalam •✿•♨️ •✿•"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2023-07-30
Zgłoś SPAM