Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) mama dnia 2023-08-17
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️*♨️ dnia 2023-08-17
Zgłoś SPAM
"❤️*❤️W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się moja zatapia powoli Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę, Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli.Zapalam światełka,zostawiam modlitwę.❤️*❤️"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-08-17
Zgłoś SPAM
"Dziś tak daleko od Was, nie bliżej niż gwiazdy na niebie, tęsknota serce wciąż droczy, a łzy zalewają oczy, nic już nie będzie takie samo...światełko mojej pamięci dla Was Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"❤️♨️❤️ Tak blisko a Was nie ma, Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, A z Wami odszedł cały świat......."
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą.
___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"Dla Martusi ♥️♥️♥️♥️♥️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"Martuniu ♥️*♨️*♥️"
zapalił(a) ♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"Dziękuję za znicz rocznicowy mojego Taty"
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach. Tak Bóg chciał, abyśmy nie byli sami... Martusiu upalne światełko mojej wakacyjnej pamięci. R.I.P."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest,że są z nami lecz w innej postaci. Zostawiam codzienną modlitwę kochani.⭐♨❤️♨⭐"
zapalił(a) żona śp.. Henia. Dobrońskiego dnia 2023-08-16
Zgłoś SPAM
"Smutno Kochani...Jesteście wśród Aniołów, szczęśliwi jak ze snów, w Boskim domu, bez łez, smutków, żalów....wiemy, że kiedyś odejdziemy Tam, odnajdziemy Was....znów będziemy razem, na zawsze"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-08-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ❤ dnia 2023-08-15
Zgłoś SPAM
"…♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie za wczoraj i na dziś... Śpij spokojnie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-08-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2023-08-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2023-08-15
Zgłoś SPAM
"JAK CIĘŻKO JEST ŻYĆ...GDY SERDUSZKO TWOJE PRZESTAŁO BIĆ...!!! BĄDŻCIE SZCZĘŚLIWI ANIOŁKI..BĄDŻCIE RAZEM, CZEKAJCIE NA NAS...♡❤️♡"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2023-08-15
Zgłoś SPAM