Zapalone w lipcu
"Nie mamy już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a my nigdy nie przestaniemy cierpieć, przyzwyczailiśmy się do bólu...i jeszcze ta bezradność...Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ♨️♨️♨️ dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"((*)) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE DROGA MARTUSIU ((*))"
zapalił(a) Mama Roberta i Wesia dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"Jest jeszcze pamięć, wdzięczna pamięć o Tobie co nie więdnie jak kwiaty, nie obsycha jak łzy Pamięć trwalsza niż kamień... »✿“ Światełko Pamięci dla Ciebie."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci…"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"✿(¸.•´✿...PAMIĘTAM…❤️ ✿¸.•)¸.•´´)✿ I Światełko do Nieba Ci ślę ☀️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"Ta krótka chwila, nasze życie zmieniła, a Ciebie zabiła. I jęk rozpaczy i serca gorzki ból, gdy leciałeś z Aniołami, nie wiedzieliśmy, że mamy krzyknąć STÓJ. I Cię zabrały na zawsze do Boga Martusiu"
zapalił(a) Mama Bartka Ciszek dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-23
Zgłoś SPAM
"Dziękujemy Wam Kochani za wspólną wędrówkę przez życie, za to jacy Byliście i że Byliście...Jesteście i zawsze Będziecie...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Tadzia W dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
"(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisn iewskiego dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
"Zabrakło Anioła, już nie ma go z nami. Jest już u siebie, szczęśliwy bez granic.. Spoczywaj w spokoju. (¯` ╬´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM
"❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️ Czas oczekiwania i Nadzieja, że kiedyś się wszyscy spotkamy z Tobą w Niebie. Pamiętam,.... Zostawiam codzienną modlitwę, ...❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-07-22
Zgłoś SPAM