Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone w sierpniu
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-05
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2025-08-05
Zgłoś SPAM
"❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę kochani.❤️♨❤️☀❄️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-05
Zgłoś SPAM
"W każdej kropli wspomnienie, jakiś lęk zaklęty, w kroplach deszczu, w łzach naszych cały świat zamknięty...gdziekolwiek jesteśmy, Jesteście z nami Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
"♥️♨️♥️"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
"Miłość nie kończy się u bram śmierci,żyjecie Kochani w naszych sercach i pamięci. - Światełko Pamięci Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
"⭐ I choć odeszli w Wieczną Dal, do Gwiazd, to wciąż są obecni, bo żyją w nas...⭐ ⭐ Światełko Pamięci posyłam Ci na Twoją Gwiazdkę ⭐"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) BABCIA kAMILKA dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
"Dobre wspomnienia to takie, które potrafią sprawić, że na twarzy pojawi się uśmiech, a zarazem wzbudzić wielki żal z powodu przeminięcia tych najpiękniejszych chwil..."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
"♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-04
Zgłoś SPAM
"Wczorajsza przeszłość uderza do naszego serca jak huragan, a my nic zrobić nie możemy, pomimo dzielnych zmagań- tego, co minęło- nie wrócimy ...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Tadzia W dnia 2025-08-03
Zgłoś SPAM
"Niedzielne Światełko Pamięci * ♨️ * Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Paulinki Zysk dnia 2025-08-03
Zgłoś SPAM
"Wspomnienia, tylko one pozostały I jeszcze miłość i pamięć po czasu kres... ❤️ Światełko na pierwszą sierpniową niedzielę ❤️ * ☘️ * ❤️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-08-03
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wiśniewskiego dnia 2025-08-03
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   155   156   157   ...   3134   3135    następna » 
+ dodaj znicz

Marta Kamińska

* 20.10.1981

+ 26.08.2011

Miejsce pochówku:
Warszawa, Fosa 17 Ursynów
woj. mazowieckie

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Piotr Kamiński
Anna Cichońska
Marzena Biedroń
Elżbieta Biedroń (mama)
Ewa Bizio
Katarzyna Grabias
Magda Kamińska
Justyna Czekajewska
mama Sebastiana Duszynskiego
Danuta Ciupak - mama Artura
Jolanta Szydłowska-Jucha
Lusia
MAMA ZUZI ZIEMBY
Iwona Borelowska,mama Mariusza(*)
Rodzice Justynki Cuber
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 437407 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.