Zapalone w sierpniu
"Na kamiennej tablicy naszych serc, ze spokojem wypisujemy imiona Tych, którzy odeszli, a których tak bardzo kochamy...sprawia nam to wiele bólu....tęsknimy Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"♥ ╬╬ ♥..... "Można odejść na zawsze, by stale być blisko... " Ks. J. Twardowski......❤️✿❤️ ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"☀️ Światełko na dobranoc ❤️⭐ ⭐⭐"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"♥️⭐♥️"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"Każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia. Miłość bez cierpienia nie jest miłością. ●── Jan Twardowski ──● Jaśniutkie światełka z głębi serca posyłam do Ciebie...♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-19
Zgłoś SPAM
"Bądźcie światłem co nas prowadzi, lekarstwem, co ból łagodzi, pocieszeniem w cierpieniu, ciszą w milczeniu, łzą we wzruszeniu, pamięcią we wspomnieniu...po prostu Bądźcie naszymi Aniołami Stróżami..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
"...ڿڰۣڿ•.¸.•... ☆.•*☆.•*☆*•.☆.•*☆*•.☆*•.☆ Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje... Serce ciągle czuje...♥ ╬╬ ♥ ☆.•*☆.•*☆*•.☆.•*☆*•.☆*•.☆*•.☆"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ♨️♨️♨️ dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
"Cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI... Światełko Pamięci Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
"❤️ Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze...❤️ Zapalam Płomyczek Pamięci na dziś i za wszystkie dni mojej nieobecności ❤️ Śpij snem spokojnym ❤️
Z serca dziękuję za pamięć o moim Marcinie."
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
"❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było.♥️
Dziękuję za światełka i pamięć o moim synu Bartku ♥️"
zapalił(a) Mama Bartka Ciszek dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-18
Zgłoś SPAM