Zapalone w sierpniu
"Smutne niedzielne światełko dla Ciebie"
zapalił(a) Mama Tadzia W dnia 2025-08-24
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-08-24
Zgłoś SPAM
"Spoczywaj w pokoju Marto"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2025-08-24
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-24
Zgłoś SPAM
"❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę, ❤️♨❤️☀❄️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-24
Zgłoś SPAM
"Serca Wasze Ukochane między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
"Dla Tych, co odeszli w Daleki Świat...
Sobotnio-Niedzielny Płomyczek Pamięci posyłam do Nieba ❤️☀️❤️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
"╠♨️ ╣ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, NA WEEKEND NIECH PŁONIE.. I NIGDY NIE GAŚNIE... ╠♨️ ╣"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
"❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-23
Zgłoś SPAM
"Każdym promieniem słońca Was całujemy, a deszczem zmywamy łzy, patrzymy na Wasze zdjęcia i Jesteście w oczach naszych miłością, której nie zmieni nic... Kochani...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-08-22
Zgłoś SPAM
"Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko.-ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ-.Śpij spokojnie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO dnia 2025-08-22
Zgłoś SPAM
"☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-22
Zgłoś SPAM